MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus RT Group 18 Wheelers SP Truck Center Cargoboss GoldenWay Orozco DaynNight Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовПрочее
Вона вижила
Ср, Фев 24, 2016 04:50pm [Аноним] - 2990 d back

Це сталося близько 21:15 в п'ятницю 22 січня. 19-річна Христина Тринчук разом зі своєю співмешканкою вирішили сходити в магазин на розі.

За кілька хвилин після виходу зі свого будинку дівчина отримала кілька вогнепальних поранень у спину. Їй зробили операцію, Христині змушені були видалити частину кишечника.

Через п'ять тижнів після стрілянини на 6700 block of North Clark Street Тринчук розповіла, що готова поділитися своєю історією з надією, що це може якимось чином допомогти іншим жертвам стрілянини.

Тринчук розповіла про події того вечора. Одразу ж після того, як дівчата вийшли з будинку, сусідка Христини зрозуміла, що забула щось вдома, і вже побігла назад всередину, коли пролунав постріл. Тринчук сказала, що почула тільки один постріл, перш ніж її сусідка щось вигукнула і спробувала відштовхнути її.

Христина одразу не зрозуміла, що відбувається. Вона зробила кілька кроків вперед і назад, але одразу відчула слабкість. Співмешканка Христини покликала офіцера поліції, що стояв неподалік.

Тринчук не могла в той час точно визначити, де саме влучили в неї, але вона сказала, що насправді не відчувала сильного болю.

В ту мить до дівчат підбіг офіцер поліції. Він сказав їм зайти всередину будинку, бо отримав попередження про стрілянини в цьому районі.

Згодом Тринчук припідняла сорочку, щоб подивитися, де саме отримала кульове поранення, і дівчина здивувалася, коли зрозуміла, що там нічого не було.

Вона лише вигукнула - "Швидку".

"У той момент я повністю здалася", - сказала Тринчук.

Лікарі швидкої одразу ж знайшли кілька кульових поранень на тілі Тринчук і відвезли її в лікарню Святого Франциска в Еванстоні. Вони повідомили про критичний стан пацієнтки.

Тринчук була дуже ослаблена. Вона не розплющувала очей, однак сказала, що чудово чула лікарів швидкої. "Ми втрачаємо її, ми втрачаємо її, ми втрачаємо її", - це слова, що запам'яталися дівчині найбільше. Це слова, які мучили її уві сні протягом перших кількох годин після стрілянини, і слова, які вона досі чує іноді, коли лунають сирени на відстані.

Коли вона прокинулася на наступний день, в суботу, то з полегшенням зітхнула, коли виявила, що може вільно рухати кінцівками. Вони не постраждали.

"Коли я зрозуміла, що можу навіть підняти мою ногу трохи, я подумала: "Що б не трапилося, я в порядку", - сказала вона.

Лікування відбувалося швидко, однак лікарі попередили про можливий посттравматичний стресовий розлад.

Але Христина сказала, що була готова "повернутися до нормального життя".



Вона повернулася з матір'ю в передмістя Vernon Hills і продовжила своє життя, постійно кажучи, що нічого не сталося.

Тринчук переїхала у США з матір'ю з України коли їй було 4 роки.

Тепер вона хоче поділитися цією історією з іншими людьми, які вижили після збройного насильства, а також з їх сім'ями, щоб допомогти їм впоратися з тим, через що вони пройшли.

Дівчина каже, що знала про репутацію свого району. Їй вже неодноразово говорили про стрілянину та наркотики. "Але, звичайно, я ніколи не подумала б, що це станеться зі мною".

Хоча тепер дівчині легше і вона з посмішкою згадує цю історію, однак звук сирени, наприклад, повертає неприємні почуття.

До речі, вона старається не думати про зловмисника, який скоїв цей злочин.

"Спочатку, я дійсно хотіла піти в суд і показати йому свої шрами", - сказала вона. "Але тепер я відпустила всю образу та гнів".
Ср, Фев 24, 2016 05:00pm [Аноним] - 2990 d back

ничего не пониатно, длиа кого написано?
Ср, Фев 24, 2016 05:15pm [Аноним] - 2990 d back

Для украiнцiв.
Ср, Фев 24, 2016 06:19pm Дед - 2990 d back

Жалко девку......но вот ответте мне, зачем было из ВХ переезжать в етот гадюшник? Чел с 4 лет зивёт в Америке, и прекрасно знает что такое плохие раёны.
Ср, Фев 24, 2016 06:40pm [Аноним] - 2990 d back

мы там прожили много лет, ничего подобного, всего несколько блоков в сторону. Надо же. Хорошо, что девушка выжила.
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru