MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus Max Carriers 18 Wheelers RT Group Cargoboss SP Truck Center DaynNight GoldenWay Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовНадо чаще встречаться
хто говорить українською
Ср, Окт 26, 2011 11:12pm andrew з тернополя - 4568 d back

всім привіт!!!!

читаю, давно вже читаю повідомлення на цьому сайті, бачу багато людей, хто з України, хто звідки, переважно всі розмовляють російською, часом англійською, а часом суржиком)) але я не про те.

основне, що я спостерігаю, -- всі ми ЛЮДИ, усі ж - живі люди! чому ми живем кожен у своєму мікросвіті, живемо хто де, в своїх апартментах, хаузах чи бейсментах, приходимо, закриваємося, і пишемо СЮДИ??! пишемо про те, що хотілося б
-зустрітися,
-поспілкуватися,
-познайомитися,
і так далі, навіть до пропозицій влаштувати студентські забави чи оргії))

а що ми робимо для того, аби справді зустрітися???
з реальними людьми?
без напрягів типу реєстрації на сайті знайомств чи п"яного вечора в барі із надією когось "підчепити" чи бути "підчепленими"? без зусиль..
я зараз говорю про звичайне людське спілкування.. особисто мені його бракувало тут, скільки я тут жив.
місяць тому був на україні.. ви не повірите, наскільки ІНШИМИ очима побачив оцей момент, перебуваючи там!!! наскільки простіше сходитися з людьми, та навіть знайомитися з протилежною статтю - просто до сміху!

то чому ми жаліємо самі себе, що не знайомимось і не cпілкуємося? і немає в нас того відчуття ДОМУ, яке було в старій землі.

я не живу в українській околиці, а з друзів у мене українців не багато, а бачитися з ними так часто, як хотілося б, не можу. в кожного своє життя - скажете ви? правильно, я теж не занадто часто планую йти "в люди" - навіть на вихідних частіше люблю посидіти вдома і повалятись на дивані.. але це НЕ ВИПРАВДАННЯ. американцями ми не будемо до смерті. може наші діти, а може і ні.. все відносно.. однак жити там, де з моєї землі стільки вихідців, а не бачити нікого - просто не можна..

то тут то там помічаю повідомлення від людей типу "ми/я тут недавно, хотілося б познайомитися з кимось".

так от. це моя пропозиція! ))
мені 30, родом з тернополя, в чикаго вже п"ятий рік, живу один, працюю, англійською говорю невимушено, вища освіта.. і ще що там пишуть..))
словом - ПОЗНАЙОМЛЮСЯ))) пишіть)) лишайте свої контакти, скайп, мейл, тел. тут, або мені на пошту colosi22 на гмайл.

люди, досить боятися! досить думати, що хтось тебе кине, використає, або здасть.. з таким відношенням до життя - навіщо воно таке???
давайте знайомитись, зустрічатись, давайте ПРОСТО ЖИТИ!

--
хотілося б закінчити якоюсь розумною фразою..
ДОВІРУ БУДУЄТЬСЯ ВІД ПЕРШОЇ ХВИЛИНИ, І ДАЄТЬСЯ ВОНА ЗУСИЛЛЯМИ, ТА ВБИТИ ЇЇ НАЙЛЕГШЕ.
Чт, Окт 27, 2011 03:49am Smile - 4568 d back

Який молодець!
Чт, Окт 27, 2011 02:17pm andrew з тернополя - 4567 d back

дякую))
пишіть!! може завтра-післязавтра, на вікенд, вдасться провести час з користю і задоволенням, аби день чи вечір не забувався))) та й просто "переключити" голову, поспілкуватися - теж багато значить..
Пт, Окт 28, 2011 04:27pm k [lavandaa09@yahoo.com] - 4566 d back

V subotu 10/29/11 o 7:30pm vidbudetsia vystava teatru Gomin "Sto Tysiach" pry cerkvi sv. josyfa na Cumberland/Foster, Norridge, il 60706
Budut vsi nashi)))))
Пт, Окт 28, 2011 10:23pm Україночка - 4566 d back

Вистава це добре, та нажаль не виходить на неї піти(((

P.S. ""Budut vsi nashi))))) (ц)"" - це частина форумчан Wink
Ще б бірочки на них з "ніками" і іменами хтось би причепив, з деякими форумчанами було б цікаво поспілкуватися. Декого (тих хто загажує теми інших) хоча б просто побачити, чи вони такі ж "розумні" в житті, як і тут на форуміSmile
Сб, Окт 29, 2011 03:28pm k [lavandaa09@yahoo.com] - 4565 d back

Vidpovid do "Ukrainochka":
Mala na uvazi pid slovom "nashi" ulrainciv) mozlyvo sered nyh i deyaki forumchany
A vystava bude povtoruvatys u nedilu na nastupniiy den, niby o 1:30pm..................
Сб, Окт 29, 2011 08:58pm [Аноним] - 4565 d back

O chem vse eto?
Вс, Ноя 6, 2011 05:18pm Slav - 4557 d back

А є десь українські вечорниці чи якісь сходини забави?
Пн, Ноя 7, 2011 07:00am [Аноним] - 4557 d back

Андрїй ,я кожне твое слово пїдтримую.Багато людей крїм роботи,ї своеї конури нїчого ї нїкого небачать.Це я про себе.Українцї звонїть.Приемно почути рїдну мову 8473124598.
Вт, Ноя 15, 2011 06:21pm masya - 4548 d back

Привіт землякам. Знаю що тема не та але все ж таки пишу. Мені 26 років і я відчайдушно шукаю хлопця 25-33 років громадянина для ділового одруження. Якщо хтось зацікавлений або знає когось хто б погодився на цю ділову угоду прошу писати на tmasya11@gmail.com. Подробиці по e-maily.
Вс, Ноя 27, 2011 11:03am marichka - 4536 d back

Scho do ykrainskih zabav,ja bu dyge radula vsim,jaksho organizatoru povtorjat vechir tupy Miss Diaspora,ce bulo schos,tanci,varenuku cikava programa...
Пн, Мар 19, 2012 12:24pm [Аноним] - 4423 d back

v Exscaliburi kalyosa po20$ yakuj teatr))))))))))))))))))))))
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru