MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus Max Carriers 18 Wheelers RT Group Cargoboss SP Truck Center DaynNight GoldenWay Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовНадо чаще встречаться
привіти всім!
Вт, Июн 17, 2014 06:43pm Андрій не принимает email - 3603 d back

всім привіт!!!!

читаю, давно вже читаю повідомлення на цьому сайті, бачу багато людей, хто з України, хто звідки, переважно всі розмовляють російською, часом англійською, а часом суржиком)) але я не про те.

основне, що я спостерігаю, -- всі ми ЛЮДИ, усі ж - живі люди! чому ми живем кожен у своєму мікросвіті, живемо хто де, в своїх апартментах, хаузах чи бейсментах, приходимо, закриваємося, і пишемо СЮДИ??! пишемо про те, що хотілося б
-зустрітися,
-поспілкуватися,
-познайомитися,
і так далі, навіть до пропозицій влаштувати студентські забави чи оргії))

а що ми робимо для того, аби справді зустрітися???
з реальними людьми?
без напрягів типу реєстрації на сайті знайомств чи п"яного вечора в барі із надією когось "підчепити" чи бути "підчепленими"? без зусиль..
я зараз говорю про звичайне людське спілкування.. особисто мені його бракувало тут, скільки я тут жив.
місяць тому був на україні.. ви не повірите, наскільки ІНШИМИ очима побачив оцей момент, перебуваючи там!!! наскільки простіше сходитися з людьми, та навіть знайомитися з протилежною статтю - просто до сміху!

то чому ми жаліємо самі себе, що не знайомимось і не cпілкуємося? і немає в нас того відчуття ДОМУ, яке було в старій землі.

я не живу в українській околиці, а з друзів у мене українців не багато, а бачитися з ними так часто, як хотілося б, не можу. в кожного своє життя - скажете ви? правильно, я теж не занадто часто планую йти "в люди" - навіть на вихідних частіше люблю посидіти вдома і повалятись на дивані.. але це НЕ ВИПРАВДАННЯ. американцями ми не будемо до смерті. може наші діти, а може і ні.. все відносно.. однак жити там, де з моєї землі стільки вихідців, а не бачити нікого - просто не можна..

то тут то там помічаю повідомлення від людей типу "ми/я тут недавно, хотілося б познайомитися з кимось".

так от. це моя пропозиція! ))
мені за 30, родом з тернополя, в чикаго вже давно, громадянин, живу один, англійською говорю невимушено, вища освіта.. і ще що там пишуть..))
словом - ПОЗНАЙОМЛЮСЯ))) пишіть)) лишайте свої контакти, скайп, мейл, тел. тут, або мені на пошту.

люди, досить боятися! досить думати, що хтось тебе кине, використає, або здасть.. з таким відношенням до життя - навіщо воно таке???
давайте знайомитись, зустрічатись, давайте ПРОСТО ЖИТИ!

--
хотілося б закінчити якоюсь розумною фразою.. спробую.
ДОВІРУ БУДУЄТЬСЯ ВІД ПЕРШОЇ ХВИЛИНИ, І ДАЄТЬСЯ ВОНА ЗУСИЛЛЯМИ, ТА ВБИТИ ЇЇ -- НАЙЛЕГШЕ.
Вт, Июн 17, 2014 09:41pm [Аноним] - 3603 d back

Щось ти , Андрій, хотів за розумного зійти, та не вийшло. Чесно! Ніби тексту багато, а ідеї-нуль!
Без образ!
Чт, Июн 19, 2014 07:31pm [Аноним] - 3601 d back

A chomy tu svij e-mail ne zalushush?
Вт, Июн 24, 2014 11:04pm Marysichka .... - 3596 d back

Adriy tu super!!!
Pogodgysj na 100%!!!
Пт, Июл 18, 2014 03:25pm [Аноним] - 3572 d back

пишіть мені теж,Аля,25.alia.scorpion(skype)
Сб, Июл 19, 2014 09:14pm [Аноним] - 3571 d back

Молодець
Ср, Авг 6, 2014 10:04pm [Аноним] - 3553 d back

Andrij . tu vse napusav tochno, tu prav. Davaj spilkyvatus prosto jak zemlaku.
ja tez Ternopolia .
fedasv@mail.ru
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru