MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
Cadence Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor Taurus RT Group 18 Wheelers SP Truck Center Cargoboss GoldenWay Orozco DaynNight Pava Logistics Formula Trucking Реклама
Список форумовЗнакомство, Любовь
ти знаєш, що таке самотність
Вт, Июл 21, 2015 06:25pm [Аноним] - 3211 d back

вона приходить не часто і не завжди підходить близько. буває, ти просто відчуваєш радість, якою хочеш поділиттся, а нема нікого поруч.. або хочеш кудись піти, а нема з ким толком: знайомі чи колеги мають плани, друзі - дружин і чоловіків.. а буває ото прийдеш з роботи, приймеш душ, повечеряєш, сядеш відпочити, а думка прийде, невимушено і непрошено, сама собою: "блін, поспілкуватися би з КИМОСЬ"..
а найгірше, коли свято. день народження, новий рік чи паска, валентина, та навіть четверте липня, коли всі навколо тебе або їхали на відпочинок, або йшли дивитись феєрверки.. а ти ні. і проклинаєш підсвідомо то свято..
а інколи ота самотність видається хмарою в твоїй кімнаті... вона ніби тисне, чорним димом заповнює свідомість, і врешті ти просто не бачиш ПОТРЕБИ вийти на вулицю, змінити своє життя. і коли та самотність так близько, вона сама собою переходить у депресію, апатію, нелюбов....до себе.. і до всіх навколо.
небагато людей, з якими можеш бути СОБОЮ, і хоч багато хто розуміє чи погоджується частково, та далеко не всі будуть твоїми людьми вкінці.
саме тому ти знаєш, що то таке - самотність.
напиши мені, якщо це розумієш..
ya.knox @ yandex.com
Вт, Июл 21, 2015 07:07pm [Аноним] - 3211 d back

Rozymiyu.....sam ce perejuv
Вт, Июл 21, 2015 09:33pm [Аноним] - 3211 d back

Стать і вік?
Ср, Июл 22, 2015 05:50pm [Аноним] - 3210 d back

аноніме від 09:33pm -- ти ж розумієш, що тепер будь-хто може відповісти будь-що, пост не підписаний, тільки мейл поданий, хіба лиш так можна спілкуватися з автором..
Чт, Июл 23, 2015 11:43am [Аноним] - 3210 d back

Стать - какое красивое украинское слово! сразу как-то хочется подтянуться, расправить плечи, приподнять подбородок и ответить Мужчина (Женщина).
Чт, Июл 23, 2015 02:29pm [Аноним] - 3209 d back

Eto kasaetsia vsex molodux devyshek
V molodom vozraste vupendruvaetes a potom plachite
Tak shto teper sidi doma I zhyu sopli
Пт, Июл 24, 2015 09:38pm [Аноним] - 3208 d back

У тебя плохое настроение?!....Прочитай...колыбельную мужу на русско- украинском языке..."Спы дытыно...спы, подлюко...спы бэгом, ты чуеш, суко!?! Шоб бабай тэбя не спыздыв,в закуточку не отпыздыв! Спы бэгом, моя зараза! Закрывай ты оба глаза!!!"Wink Кращчая украинская мова
Пт, Июл 24, 2015 11:38pm Студент - 3208 d back

Ха-ха
Сб, Июл 25, 2015 08:05am [Аноним] - 3208 d back

Вы знаете что значит одиночество ? друзя мои да лучше вам незнать и днем и ночю плакать хочется, и ето трудно вам понять.
Сб, Июл 25, 2015 08:22am Психолог - 3208 d back

Уважаемый автор, наша жызнь ето борьба , наша жызнь она нелюбит слабых и плаксунов !! а ето значит мы должны быть сильные . Старайтесь заполнит свое свободное время чем то полезным. Например, спортом много очень, чтением полезных интересных книг, самая интересная из них ето БИБЛИЯ, идите на природу, на рыбалку . В етой стране есть милион занятий и недорого где можна заполнить свое время очень полезными делами. Ну и канешно ищите друзей по своему рангу, а здесь очень мнго таких как вы, только надо найти друг друга. Удачи вам.
Пн, Июл 27, 2015 12:02am [Аноним] - 3206 d back

Skokie
Шукаю активного хлопця. Я пасивний хлопець, симпотичний, доглянутий, ніжний, шукаю активного хлопця для гей-сексу! Якщо треба, буду дівчиною за умови що мені дадуть всю жіночу одежу. Мої параметри: 20/173/82.
Пн, Июл 27, 2015 04:15pm [Аноним] - 3205 d back

Скот рогатый ты и все ,педрыло./
Вт, Июл 28, 2015 08:23am [Аноним] - 3205 d back

.Шукаю активного хлопця, пару МЖ.
Я пасивний хлопець, симпотичний, доглянутий, ніжний шукаю активного хлопця або пару МЖ для гей сексу я хочу і якщо треба буду переодіватися в жіночу одежу краситися носити жііночу білизну і вести себе як дєвочка. Мої параметри:173 вага 82ріст 20 років.
Сб, Авг 1, 2015 06:22pm [Аноним] - 3200 d back

СПЄРДАЛЯЙ НАХУЙ, ГОМО !!!!!
Помнить имя на вашем компьютере
Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)






Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru