MGL Inc Vilano STI StateEx
IGT Lemberg Group Schwarz
ReportDown411 Uzbek Inc Cadence
Freight Union
Irina Dovbenko YLM Sungor GoldenWay Max Carriers Stellar Cargo RT Group Cargoboss Taurus Cleaning Co CB Freight Advertise Here ITL-GTS Pava Logistics Реклама
Список форумовПрибалтика
Lietuviai- PIDERIAI !!!
Сб, Дек 2, 2017 01:35pm [Аноним] - 2307 d back

papasakojo apie orgijas Vilniaus gėjų klube.


Kaip tikino vyras, jis ten buvo apsvaigintas ir dviejų gėjų, iš kurių vienas gerai žinomas žmogus Lietuvoje, išprievartautas.

„Vienas jų man simpatizavo, negalėjo prieiti prie manęs kitais būdais, tad pasirinko apsvaiginti ir tokiu būdu manimi pasinaudoti“, - teigė Simonas.

Kaip parodė narkotikų testas, jis buvo vartojęs benzodiazepinų (receptinių vaistų, ne pagal paskirtį naudojamų svaiginimuisi - DELFI). „Jų pavartojęs nieko neatsimeni ir su tavimi bet kas gali daryti, ką nori. Turint omenyje, kad prievartautojo širdies draugas – barmenas, mane apsvaiginti buvo paprasta“, – sakė vyras.

Su tuo žmogumi Simonas susipažino prieš du mėnesius. Anksčiau atrodė normalus, nepanašus į galintį smurtauti, juolab seksualiai.

„Rodydamas dėmesio ženklus jis prašydavosi į draugiją, rašydavo žinutes. Draugai matė, kaip jis stovėdavo prie mano lango ir laukdavo, kol grįšiu iš darbo ir t. t.“ – pasakojo vilnietis.

Ieško jaunų

Prieš mėnesį gerbėjas įsilaužė į jo paskyrą feisbuke ir visko prirašinėjo. Kaip mano Simonas, iš keršto, kad su juo nebendrauja.

„Į gėjų klubą ėjau ne pasilinksminti, o išsiaiškinti su juo apie tai. Per socialinius tinklus jis sužinojo apie mano bendravimą su mergina, matė, ką vienas kitam rašome, kaip susirašinėju su kitais savo draugais. Liudininkų daug“, – sakė DELFI pašnekovas.

Kaip įsitikino apsilankęs gėjų klube, „jie ten visokius dalykus propaguoja ir ieško jaunų. Bendruomenėje monogamiškais santykiais neapsiribojama, klube vyksta orgijos. Nefilmuojamose patalpose, vadinamuosiuose darkroom vyksta laisvas seksas su patęsimais namuose.“


Gėjų klubasFoto: Vida Press nuotr.
Ar Simonui teko tame vyksme dalyvauti? „Prisimenu tik nuotrupas. Tačiau esu tikras, kad mane išprievartavo tas garsus žmogus, kurį minėjau (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – DELFI). Dėl kito nesu įsitikinęs, nes narkotikams veikiant trūkinėjo atmintis. Atsibudau svetimame bute ir nesupratau, kur esu, kas atsitiko“.

Išeina savo naru, nes nesuvokia, kas laukia

Simonas į žiniasklaidą kreipėsi norėdamas įspėti jaunuolius, kad pasisaugotų vyresnių: „Į juos jaunesni vaikinai nebežiūri, tad jie tokiais būdais bando pasiekti savo – apsvaigina, išsiveda iš klubo ir tiek žinių. Tie vaikinai savo noru išeina, nes nesuvokia, kas jų laukia, tik atsibudę išryto pamato kraują, pažeidimus ir taip toliau“.

Tai, kad gėjų klube vyksta tokie dalykai, DELFI pašnekovui – baisu. Tačiau dar baisiau buvo, kai dėmesį rodęs vyras susidorojo su jo mergina.

„Jie buvo pažįstami, tad ji pabandė telefonu įrašyti, kaip jis prisimena tą vakarą, kad būtų įrodymas kreipiantis į policiją. Ji kovojo už mane, už teisybę, tačiau namo grįžo be žado ir seksualiai išprievartauta“, – sakė Simonas.

Kaip rašė DELFI, dėl seksualinės prievartos moteris kreipėsi į policiją.

Gėjų draugės jaučiasi saugiai

Ne tik į Vilniaus, bet ir į kitų šalių gėjų klubus užsukantis vilnietis Petras stebėjosi Simono papasakota istorija. Tai, kad gėjų klube vilnietis buvo apsvaigintas ir išprievartautas jam panašu į sąmokslo teoriją.

„Esu aplankęs visus Vilniaus gėjų klubus – tiek su gėjais draugais, tiek su lesbietėmis, tek su heteroseksualais draugais. Yra žmonių, kurie atsipalaiduoti eina į gėjų klubą ir tapatindamas juos su homoseksualais gali labai apsirikti. Pvz., moterys, kurios vadinamos gėjų draugėmis, džiaugiasi, kad ten jas pašokdina, gėjų klube jaučiasi saugiai, nes niekas nepriekabiauja“, – pasakojo Petras.


Gėjų klubasFoto: Vida Press nuotr.
Vadinamieji kambarėliai, kuriuos mini Simonas, iš tiesų yra. Pasak Petro, kam reikia, tas susiranda erdvę pabūti su savo simpatija.

Prižiūri, kad į kabinas neitų po du

„Kiek esu buvęs pasaulyje, šia prasme gėjų klubai yra išskirtiniai. Nors kai kur labai griežtai prižiūrima, kad nebūtų peržengiamos ribos. Teko užsienyje matyti apsaugininkus tualetuose, kurie prižiūri, kad į kabinas neitų po du – stebi ne tik dėl sekso, bet ir dėl narkotikų“, – pasakojo DELFI pašnekovas.

Petras pažįsta nemažai LGBT bendruomenės narių, tačiau jam neteko girdėti kalbų apie tai, kad klubuose vyresni apsvaigintų jaunesniu gėjus ir jais pasinaudotų.

„Orgijų taip pat neteko matyti. Priešingai – ne kartą esu matęs kitų šalių ambasadorių, Lietuvos garsių žmonių, kurie kokių nors švenčių proga ateina į gėjų klubą parodyti solidarumą su Lietuvos LGBT bendruomene. Lietuvos gėjų klube gali net nepajusti, kad tai – gėjų klubas, nes ateina ir vyrų, ir moterų. Nors užsienyje yra tokių, į kuriuos įleidžia ne visus, viduje dirba vien vyrai. Galbūt ten daugiau kažko vyksta, tačiau pas mus tiesios demokratiškesnė aplinka: vyrai šoka su vyrais, moterys su moterimis ir tiek“, - sakė vilnietis.

Simono pasakojimas jo neįtikino: „Ką gali žinoti, kas iš tiesų nutiko žmogui, tačiau jei prievarta buvo, tai turi aiškintis teisėsauga“.

Kita vertus, kaip pripažino Petras, net ir smurto atveju ne kiekvienas asmuo kreipiasi į pareigūnus. „Žinau žmonių kurie buvo sumušti išėję iš gėjų klubo, nors visai ne gėjai, ir kurie niekada neišdrįs dėl to kreiptis į policiją, nes bijos. Nes vis dar iškyla klausimas – ką veikei gėjų klube, jei esi ne gėjus“, – dėl tokiopožiūrio apgailestavo vilnietis.
Чт, Дек 14, 2017 03:23am [Аноним] - 2296 d back

http://m.delfi.lt/aktualijos/article.php?id=68955170


Visas straipsnis-!!!!
Ср, Янв 3, 2018 12:57am [Аноним] - 2276 d back

Gejai visada teisus, nes jiems padeda valdzioje ir kitose valstybinese strukturose, seime esantys ju bendraminciai
Ср, Июн 20, 2018 02:26pm [Аноним] - 2107 d back

Todel tu esi pideriukas ?
Чт, Мар 7, 2019 02:24am [Аноним] - 1848 d back

Избранный в совет Самоуправления города Вильнюса активист прав гомосексуалов Томас Раскявичюс обещает предпринять меры, чтобы литовская столица стала более дружественной к лесбиянкам, геям, бисексуалам и трансгендерам (ЛГБТ).

"Мы говорим о тех же шествиях, о переходе в цвет радуги, о подсвеченной в цвета радуги Ратуше. Я думаю, что нахождение в совете будет прекрасной платформой для того, чтобы говорить громко об этих вопросах, а создавая хорошую атмосферу в городе Вильнюсе, мы будем способствовать и изменениям на национальном уровне", – сказал Т. Раскявичюс. Избранный политик хочет, чтобы "вопрос ЛГБТ стал обычной частью муниципальной политики".
Ср, Мар 18, 2020 04:05pm [Аноним] - 1470 d back

Policijos pareigūnų atliktas slaptas tyrimas atskleidė šokiruojančius faktus: keturi homoseksualūs ir biseksualūs vyrai mažiausiai mėnesį tvirkino dvylikametį berniuką. Maža to, vienas jų vaikui net siūlė susituokti, o kitas – išprievartauti, jeigu šis nesutiks patenkinti jo iškrypėliškų aistrų. Ne ką mažiau šokiruoja ir tai, kad vienas šių vyrų – valstybės tarnautojas, iki šiol dirbantis Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre
Už tai, kad tvirkino jaunesnį negu šešiolikos metų asmenį, teismas Klaipėdoje gyvenančius Ignacą K. (gim. 1985 m.), Martyną P. (gim. 1989 m.) ir Didžiojoje Britanijoje laikinai gyvenantį skuodiškį Petrą P. (1976 m.) pripažino kaltais ir jiems skyrė tik laisvės apribojimo bausmes – per 8 mėnesius jiems uždrausta bendrauti su nukentėjusiuoju pripažintu berniuku, taip pat jie įpareigoti bausmės laikotarpiu dirbti arba užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje.
Пт, Июл 3, 2020 05:43am [Аноним] - 1364 d back

Община лесбиянок, геев, бисексуалов и трансгендеров (ЛГБТ) 3 июля собралась на площади им. С.Даукантаса у президентского дворца в Вильнюсе и призвала президента Литвы Гитанаса Науседу в знак солидарности носить значок с радужным флагом.

Участники акции пришли с радужными флагами и плакатами, а организатор Томас Рашкявичюс призвал главу страны "выполнить данное обещание".

"Мы на протяжении целого месяца напоминали президенту, что он дал обещание во время предвыборной кампании – носить значок с радужным флагом", – сказал организатор акции, кандидат в парламент от Партии свободы.

"Президент обещание не выполнил, поэтому мы сегодня провели дружественную, светлую акцию у здания президентского дворца, в последний раз напоминаем ему о данном обещании", – прибавил Рашкявичюс.
Ср, Июл 15, 2020 10:57am [Аноним] - 1351 d back

В Тель-Авиве вывесили флаги Литвы вместо флагов ЛГБТ-сообщества. Фотографии с места события опубликовал Reddit.

Сообщение о замене флагов тут же облетело остальные соцсети. Об этом также написало местное издание Ynet.

Флаги появились в преддверии гей-парада, который пройдет в Тель-Авиве 14 июня

Ваше имя: Помнить имя на вашем компьютере
Ваш email: Помнить email на вашем компьютере
Показывать Email (адрес будет показан на странице)
Сообщение:Персональные настройки





Chicago.Ru не несёт ответственности за достоверность размещенной информации
© 2000-2024 Chicago.Ru